Система відеоспостереження

Система відеоспостереження дозволяє здійснювати цілодобовий контроль за станом об’єкту, що охороняється, повідомляти про факти несанкціонованого проникнення і, найголовніше, – надає запис відео, яке може бути передано співробітникам правоохоронних органів для подальшого вжиття заходів, як незаперечний доказ.
Залежно від завдань, покладених на відеоспостереження в загальній системі безпеки об’єкта, відеоспостереження може здійснюватися відкрито або приховано.
Відеоспостереження – не тільки один з найпопулярніших методів забезпечення безпеки, а й технологія, від якої залежить безпека і життя людей. Завдяки останнім досягненням науки і техніки відеоспостереження стало ще ефективнішим, економічно вигідним і простим в експлуатації.

Системи відеоспостереження (ССТV) – це апаратно-програмний комплекс, призначений для здійснення відеоспостереження на локальних і територіально-розподілених об’єктах. У комплексі з іншими системами безпеки, відеоспостереження допомагає домогтися найбільш високого рівня безпеки, але й сама по собі, встановлення відеоспостереження здатне вирішити більшість завдань по забезпеченню безпеки об’єкта.

Основні завдання відеоспостереження:

1. Інсталяція відеоспостереження забезпечує постійний цілодобовий контроль за ситуацією на об’єкті та надає інформацію на пост спостереження в режимі реального часу. Таким чином, відеоспостереження дозволяє, наприклад, посту охорони об’єкта приймати оперативні рішення в залежності від ситуації.

2. Відеоспостереження надає можливість безперервної відеозапису для збереження доказів, у разі розслідування різноманітних ситуацій.

 3. Відеоспостереження виконує функцію охоронної сигналізації у разі використання детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків, а також за допомогою оповіщення оператора системи відеоспостереження про виникнення тривоги.

Як підібрати обладнання для системи аналогового відеоспостереження

Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть вибрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, виконають проектування, і установку відеоспостереження професійно і в найкоротші терміни, щоб забезпечити максимальну безпеку охоронюваному об’єкту.

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ