Системи димо-, тепловидалення та підпору повітря

Системи димо-та тепловидалення – це комплекс технічних засобів призначений для захисту людей від впливу диму під час евакуації у разі пожежі. За рахунок його видалення з приміщень, які захищаються та/або за рахунок запобігання його поширення шляхами евакуації.

 Системи димовидалення діляться на два типи: механічні та гравітаційні.

Система механічного димо- та тепловидалення складається з системи примусового димовидалення з приміщень та системи підпору повітря за рахунок створення надлишкового тиску повітря для запобігання поширення диму інженерними комунікаціями (шахти ліфтів, сходові майданчики, тамбур-шлюзи).

За рівнем автоматизації передбачається три типи включення системи:
1. Автоматичний (включення автоматично під час виникнення пожежі при спрацюванні пожежного сповіщувача).
2. Дистанційний (включення системи відбувається віддалено за пожежного поста або поста охорони черговим персоналом).
3. Місцевий (включення відбувається за місцем виникнення пожежі від кнопок розташованих у шафах пожежних кранів або від кнопок, розташованих біля шляхів евакуації).

Гравітаційне димовидалення – система природної протидимного вентиляції за допомогою так званих зенітних ліхтарів з функцією димовидалення. Вони забезпечують додаткове природне освітлення і в разі виникнення пожежі, завдяки автоматичному відкриттю, захищають приміщення від задимленості і надмірного збільшення температури, таким чином відповідні умови для евакуації людей і роботи рятувальників.
Функція димовидалення здійснюється за допомогою системи управління, яка управляє пневматичним або електричним приводом, що відкриває купол ліхтаря. Вибір приводу залежить від вимог, що пред’являються нормами, характеру об’єкта, фінансових можливостей.

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ