Різновиди охоронних систем

Всі існуючі в даний час охоронні системи, призначені як для захисту квартир і приватних будинків, так і для забезпечення безпеки офісів та виробничих об’єктів, діляться на три види:
• Системи, що реагують на рух. Функціонування цього різновиду сигналізації засноване на розміщенні в приміщенні спеціальних датчиків, що спрацьовують при виявленні руху. Якщо вони зафіксують його, коли господарів немає вдома, то негайно передадуть сигнал на пульт. Необхідно зауважити, що на переміщення домашніх тварин датчики не реагують, тому дана різновид охоронних систем цілком може бути використовуватися в будинку, де міститься собака або кішка.
• Системи, дія яких заснована на ключах тиску. Вони функціонують за наступним принципом: коли зловмисники роблять спробу проникнення в приміщення через двері, система з використанням ключа тиску, розташованого біля вхідних дверей, передає сигнал на пульт охорони. Згідно зі статистикою правових порушень, більшість несанкціонованих проникнень проводиться через двері, а спрацьовування таких охоронних систем відбувається саме при відкриванні дверей.
• Системи, оснащені відеокамерами. При використанні даного різновиду охоронних систем в приміщеннях встановлюються відеокамери і звукозаписні пристрої, що виконують роль очей і вух господарів, коли вони відсутні. Такі системи дозволяють робити відеозаписи всіх дій зловмисників до прибуття співробітників правоохоронних органів після отримання ними тривожного сигналу.ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ