Правила пожежної безпеки при проведенні Новорічних свят!

Новорічні свята — це пора масових ранків, вечорів відпочинку. І тільки суворе дотримання вимог правил пожежної безпеки при організації та проведенні святкових заходів допоможе уникнути травм, каліцтв, а також зустріти Новий рік більш безпечно.

Новорічні святкові заходи проходяться на багатьох об’єктах (в основному школи, дитячі садки), з огляду на те, що всі об’єкти відносяться до категорії об’єктів з масовим перебуванням людей і з огляду на велике скупчення людей на об’єктах в період проведення Новорічних свят відповідальним за забезпечення пожежної безпеки при проведенні культурно — масових заходів (вечорів, спектаклів, новорічних ялинок тощо) необхідно з усією відповідальністю поставитися до питань забезпечення надійного протипожежного захисту місць проведення святкових заходів.

Відповідальними за забезпечення пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів (вечорів, спектаклів, новорічних ялинок тощо) є керівники установ.

Перед початком новорічних заходів керівник установи повинен ретельно перевірити всі приміщення, евакуаційні шляхи і виходи на відповідність їх вимогам пожежної безпеки, а також переконатися в наявності і справному стані засобів пожежогасіння, зв’язку і пожежної автоматики. Всі виявлені недоліки повинні бути усунені до початку культурно-масового заходу.

На час проведення новорічних заходів повинно бути забезпечено чергування на сцені та в зальних приміщеннях відповідальних осіб з числа працівників установи, членів добровільних пожежних формувань.

Під час проведення культурно-масового заходу з дітьми повинні невідлучно перебувати черговий викладач, класні керівники або вихователі. Ці особи повинні бути проінструктовані про заходи пожежної безпеки та порядку евакуації дітей у разі виникнення пожежі і зобов’язані забезпечити суворе дотримання вимог пожежної безпеки при проведенні культурно-масового заходу.

Поверхи і приміщення, де проводяться новорічні заходи, повинні мати не менше двох розосереджених евакуаційних виходів. Допускається використовувати тільки приміщення, розташовані не вище 2-го поверху в будівлях з горючими перекриттями.

Евакуаційні виходи з приміщень повинні бути позначені світловими покажчиками з написом «Вихід» білого кольору на зеленому фоні, підключеними до мережі аварійного або евакуаційного освітлення будівлі. При наявності людей у ​​приміщеннях світлові покажчики мають бути у включеному стані.ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ