Основне призначення системи оповіщення

Основне призначення системи оповіщення — це попередження людей, які знаходяться в будівлі про пожежу або інші надзвичайні ситуації і управління евакуацією. Однак в штатному режимі системи оповіщення можуть використовуватися також для передачі фонової музики або мовних оголошень.
В даний час на ринку представлені системи оповіщення про пожежу, призначені для роботи в різних умовах і виконують різні функції — від трансляції по зонам фонової музики або екстрених повідомлень до відсилання тривожного повідомлення на стільниковий телефон. Залежно від ступеня взаємодії з іншими системами безпеки будівлі, система оповіщення про пожежу може являти собою автономний комплекс або бути частиною більш складної системи. Крім того, системи оповіщення про пожежу розрізняються по максимальній кількості зон оповіщення, по гнучкості програмування логіки подій, по можливості комп’ютерного управління системою оповіщення та ін.
Сучасна система оповіщення повинна задовольняти вимоги, в ряді нормативних документів, серед яких основними є — норми пожежної безпеки.
Компанія «Експерт Секьюріті» «надає послуги з проектування, постачання, встановлення та обслуговування систем оповіщення. Багаторічний досвід і кваліфіковані фахівці виконають проект по всім встановленим вимогам і нормам.

У Вас є проект? Зателефонуйте нам!
(044) 525-28-53ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ