Системи пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації – це комплекс технічних засобів, призначених для своєчасного виявлення спалаху на охоронюваному об’єкті або території. При інтеграції в комплекс з системами безпеки і інженерними системами будівлі (опалення, вентиляція, кондиціонування), система пожежної сигналізації забезпечує передачу інформації системами сповіщення, пожежогасіння та димовидалення.

До складу системи пожежної сигналізації входить:
1. Центральний комп’ютер з програмним забезпеченням для централізованого управління пожежною сигналізацією;
2. Приймально-контрольні пожежні панелі для збору та обробки інформації;
3. Сповіщувачі пожежної сигналізації.

Існує два основних типи пожежної сигналізації:

Аналогова (безадресна) система пожежної сигналізації має радіальну структурою відгалуження шлейфів. Від контрольної панелі в різні сторони йдуть кабелі пожежних шлейфів, які покривають окрему зону. Один шлейф включають до 30 датчиків, при спрацьовуванні одного з них контрольна панель відображає номер шлейфу, до якого приєднаний спрацював пожежний сповіщувач. Таким чином, безадресна система пожежної сигналізації дозволяє зафіксувати виникнення пожежі в певний зоні, але не дозволяє визначити конкретне приміщення.

Адресна система пожежної сигналізації відрізняється принципом прийняття рішення про виникнення пожежі. На приймально-контрольний прилад передається значення контрольованого сповіщувачем параметра, який постійно відстежує стан навколишнього середовища в усіх приміщеннях будівлі і відстежує динаміку зміни зазначених параметрів. І вже на підставі цих даних приймає рішення не тільки про формування сигналу «Пожежа», але і сигналу «Попередження». Тобто аналогова система пожежної сигналізації побудована на ухваленні рішення про тривогу не окремими пожежними датчиками, а приймально-контрольним обладнанням на основі динаміки зміни даних, що надходять з сповіщувачів.

 Ми здійснюємо монтаж систем пожежної сигналізації на об’єктах будь-якої складності.

Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть вибрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, виконають проектування, монтаж і пуско-налалагоджувальні роботи систем охоронно-пожежної сигналізації, професійно і в найкоротші терміни, щоб забезпечити максимальну безпеку охоронюваному об’єкту.

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ