Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це технічний комплекс, основним завданням якого є попередження несанкціонованого доступу на об’єкт. Охоронна сигналізація застосовна як для будинку або квартири, так і для офісу, складу або виробничого приміщення.

Комплект обладнання складається з контрольно-приймального приладу, який є центром обробки даних, отриманих від датчиків; самих датчиків, елементів живлення і кабелю. Принцип роботи охоронної сигналізації дуже простий. Система спрацьовує, коли централь отримує сигнал від одного з датчиків.

Це можуть бути:
1. ІЧ-датчики або датчики руху реагують на тепло. Аналіз інформації, отриманої через лінзу Френеля, також дозволяє по типу «теплового плями» відрізнити людину від домашньої тварини і максимально скоротити кількість помилкових спрацьовувань.
2. Акустичні датчики реагують на гучні звуки, їх часто називають датчиками розбиття скла. В останніх моделях цих датчиків вмонтований мікропроцесор, який аналізує звукову діаграму виключаючи можливість спрацьовування датчика у відповідь на інший гучний звук.
3. Вібраційні датчики ефективні у використанні для захисту сейфів про розкриття, стін від пролому, а також реагують на розбиття вікон. Даний тип датчиків дуже чутливий, вимагає філігранної настройки. Цей тип датчиків не рекомендується використовувати на об’єктах з підвищеним вібраційним фоном (поблизу метро, залізниць, швидкісних трас та трамвайних колій)
4. Магнітоконтактні датчики ще називають герконами. Сам датчик складається з двох магнітів, які розміщуються навпроти, на рухомої і нерухомої частини вікна чи двері. При розмиканні контакту між двома магнітами, датчик миттєво передає сигнал на охоронну централь. Геркони можуть розміщуватися на вікнах, дверях, хвіртках, воротах, сигналізуючи про їх відкриття або закриття.
5. Ультразвукові датчики працюють за принципом ехолокації. Даний тип датчика реагує на зміну звукової хвилі. Він постійно посилає звукові сигнали в простір і, якщо там буде переміщатися об’єкт, він виявить це і передасть сигнал на централь.
6. Променеві датчики призначені для перекриття великих площ. Датчик складається з передавача і приймача. При перетині з’єднує їх променя, відбувається спрацювання. Даний тип датчиків використовується в основному для охорони периметра або складських приміщень. У першому випадку, датчики встановлюються вздовж паркану або огорожі, у другому – на протилежних стінах будівлі.
7. ІЧ-датчики з направленою діаграмою виявлення. Вони бувають трьох основних видів: штора (вертикальна або горизонтальна площина), завіса (півсфера), коридор (вузький промінь).

Далі охоронна централь виконує заздалегідь запрограмовані в ній функції, що їх при спрацюванні датчиків.
Крім того, до складу устаткування входить пульт управління, який відображає стан сигналізації, служить для її програмування і здійснює постановку і зняття з охорони. У мінімальний набір також необхідно включити джерело безперебійного живлення (ДБЖ) та кабельну мережу.

Ми проконсультуємо Вас з підбору охоронної системи, підберемо максимально ефективну конфігурацію, здійснимо проектування, монтаж, пуско-наладку і візьмемо на обслуговування Ваші системи безпеки.

0

Завершених проектів

0

Консультацій

0

Рекомендацій

0

Задоволених клієнтів
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ